środa, 21 grudnia 2011

Pierwszy w życiu piernikowy domek.

Wbrew wszelkim przeciwnościom (o których, jeśli dziś znajdzie czas, Królowa Matka napisze wieczorem) udało jej się dokończyć produkcję domku z piernika. Pierwszego w życiu!!! Królowa Matka jest z niego umiarkowanie dumna, jako, że widziała ładniejsze domki, a w duszy jest perfekcjonistką i trudno jej znieść, że coś tam odstaje, a coś innego nie ma takich krawędzi, jak - zdaniem Perfekcyjnej Pani Domu budzącej się od czasu do czasu, zwykle bez żadnego uprzedzenia, w Królowej Matce ;) - powinno, no ale... niebrzydki jest, i w dodatku jadalny (wnioskując po w znacznej części już pożartych pierniczkach z tego samiuśkiego ciasta), co powinno świadczyć zdecydowanie na jego korzyść :D.


4 komentarze:

 1. pochłonęłam Twój blog, a pochaniam tez inny W kolo macieju i tam znalazlam ten pamietnik..wielki szcun normalnie, cudownie sie czyta i jestem zla ze ja az tak nie umiem cchociaz dziennikarz ze mnie hehehe..pozdrawiam i będę czytac dalej:-))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako dziennikarka tez bym nie potrafiła :), z tego, co mi wiadomo, dziennikarze nie mają tego luksusu, żeby pisać, co im sie chce, a bloggerzy - owszem, mają :D. Bardzo dziękuję za mile slowa i zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale fajny! :D Serio, serio, świetny i te choineczki no po prostu cud, miód i piernik :p

  Ja dziś przyozdabiałam moje pierniczki :D

  Też jestem perfekcjonistką, ale nie w kwestii uzdolnień manualnych ;) Od wczoraj robię pudełka origami na prezenty i naprawdę jestem szczęśliwa, gdy uda mi się złożyć pudełko "do kupy" i tak radość jest tak ogromna, że już nie ma dla mnie znaczenia, że coś gdzieś odstaje :p

  OdpowiedzUsuń
 4. Pokaż ozdobione, koniecznie!!!

  OdpowiedzUsuń